Днями, керівник Станично-Луганської ОДПІ Сергій Калінін провів зустріч з бізнесом та громадянами у с. Тепле Станично-Луганського району, де обговорювались питання декларування доходів громадян за 2017 рік.

Сергій Вікторович наголосив, що щоб виконати свій конституційний обов’язок та подати декларацію про майновий стан і доходи,  громадянам треба звернутися у Центр обслуговування платників Станично-Луганської ОДПІ. Фахівці податкової нададуть всю необхідну допомогу та консультації, а також забезпечать бланками декларацій.

Під час заходу обговорювали зміни у порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, новий порядок блокування податкових накладних, порядок реєстрації та використання РРО, адміністрування та сплату єдиного внеску, подання звітності у електронному вигляді та сучасні сервіси від ДФС України.

Також керівник податкової нагадав, що відповідно до Закону України від 02 жовтня 1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Станично-Луганська ОДПІ   

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты