«З початку року від бізнес-спільноти нашого краю надійшло 6 млн. 574,8 тис. грн.. рентної плати за користування надрами для видобутку природного газу», - повідомив в.о. начальника ДПІ у Станично-Луганському районі Сергій Калінін.

«Рентні платежі, частина яких залишається в розпорядженні територіальних громад, мають велике значення для фінансування соціальних програм, потреб бюджетної сфери, а також спрямовуються на відновлення природних ресурсів. Кошти за користування природними ресурсами, які надходять до бюджету є дбайливим вкладом бізнесу, як в економічний розвиток країни в цілому, так і регіону зокрема», - наголосив  Сергій Вікторович.

Керівник податкової інспекції нагадав, що ставки рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, що постачається іншим, ніж населення, категоріям споживачів, знижено для обсягів, що видобувають з покладів, зокрема до 5000 метрів, із 55 відсотків до 29 відсотків.

Збільшено ставки рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин на 26,67 відсотків, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України на 13,35 відсотків, рентної плати за спеціальне використання води на 26,49 – 26,55 відсотків та рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 40 відсотків, а для ялини і ялиці на 100 відсотків.

ДПІ у Станично-Луганському районі

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты