Протягом січня поточного року опрацьовано 8397 податкової та іншої звітності, в т. ч. введено фахівцями підрозділу обслуговування платників Станично-Луганської ОДПІ 1690 звітності, отримано по E-mail 6260.

«Як свідчить практика, на сьогодні електронні сервіси стали нормою та перетворили процес декларування податків в комфортну та швидку процедуру, що дає змогу економити час та кошти платників», - зазначив начальник Станично-Луганської ОДПІ Сергій Калінін.

Він нагадує, що для якісного обслуговування платників податків на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) розміщено ряд електронних сервісів. Скориставшись електронними сервісами ДФС можна сформувати, перевірити та надіслати до податкових інспекцій податкову звітність; дистанційно перевірити розрахунки з бюджетом; дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію. ДФС України постійно збільшує та вдосконалює кількість сучасних електронних сервісів, головною метою створення яких є забезпечення платників наданням актуальних та якісних послуг.

Станично-Луганська ОДПІ

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты